Načítání

Zadejte hledaný text

Rekonstrukce a bydlení

„Falešná“ zimní zahrada v paneláku? Ano prosím!

Bydlíte v panelovém domě? Máte balkon? A máte zasklený balkon? Pokud ne, pak o hodně přicházíte! Zasklené balkony a lodžie jsou totiž skvělým řešením, jak můžete zvětšit bytový prostor. Velkou předností izolovaných a zasklených balkonů je to, že je k nejrůznějším účelům můžeme využívat i během zimních měsíců. Jaké další výhody má tento specifický typ balkonů?

Nic se nedostane dovnitř

Začněme tím, že balkony mohou být opatřeny zámkem, který vám zajistí kompletní ochranu před nepříjemnými zápachy a nechtěnými návštěvníky. Pokud tedy máte například sousedy, kteří pravidelně po večerech kouří, tak to vůbec ničemu nevadí. Smradu z cigaret totiž můžete předejít tím, že svůj balkon jednoduše zavřete a zamknete. Díky tomu se dovnitř nedostane vůbec nic. Další obrovskou výhodou prosklených balkonů a lodžií je odhlučnění. Když se tedy v okolí něco staví, případně vám hned pod okny probíhají výkopové a jiné práce, tak opět stačí, když balkon prostě a jednoduše zavřete.

Nic se nedostane ven, pokud si to sami nepřejete

V případě, že máte děti, tak určitě víte, jak snadno se dokáží dostat do situací, při nichž máte strach o jejich zdraví. Nechceme malovat čerta na zeď, ale každý z nás už slyšel zprávy o tom, že právě balkon byl strůjcem nějakého neštěstí. Díky zasklenému balkonu však nic takového nehrozí, a vy tak máte o jednu starost méně.  

V době, kdy začnete přitápět, tak zcela jistě oceníte ochranu před únikem tepla. Zasklené balkony, jako součást bytových jednotek, jsou schopné snížit vaši tepelnou spotřebu až o 30 %. Můžou za to izolační štětinky, které se nachází po celém parametru skleněného panelu.

Zasklení balkonu je stále oblíbenější. Koneckonců se není čemu divit, vždyť výše zmíněné výhody jsou pouze drobným výčtem.

Zanechat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *