Načítání

Zadejte hledaný text

Kuchyň a jídelna

Co je in v oblasti kuchyňských dřezů?

Bez dřezu se v kuchyni neobejdete, a to ani v případě, že v ní máte myčku. Některé kusy nádobí v myčce umývat nemůžete. Stejně tak tam nemůžete vložit třeba hrnce, popřípadě pánve. A také zelenina a další potraviny je lepší čistit pod proudem vody z dřezu. Dřez je v kuchyni zkrátka a dobře nepostradatelný. My se v dnešním článku podíváme na pár vychytávek, kterými právě moderní dřezy a dřezové baterie mohou disponovat.

Dřezové baterie se sprškou

Někteří z vás si možná ťukají na čelo a říkají si, k čemu taková sprška může být vlastně dobrá? Možností využití je hned několik. Samotné rameno dřezové baterie má omezenou délku. To hadice od spršky samozřejmě taky, nicméně je přece jen o poznání delší. Navíc sprška vám dokáže ušetřit značné množství vody, například při oplachování ovoce, zeleniny a dalších pochutin. Také samotný dřez se díky spršce umývá o poznání jednodušeji.

Dřezy s vaničkou

Některé dřezy už nedisponují pouze odkapávačem, ale také vaničkou. Tato vanička je většinou o něco menší než takzvaná primární vanička. V některých případech však má stejné rozměry. Díky tomu můžete například v tentýž moment umývat více nádobí. Popřípadě můžete menší vaničku využívat právě při oplachování potravin. Volba je čistě na vás.

Jak již bylo zmíněno v úvodu tohoto článku, bez dřezu se žádná kuchyň neobejde. Při správně volbě a koupi získáte nejen samotný dřez. Získáte dřez s něčím, co by se dalo nazvat jako přidaná hodnota. Proto vybírejte s rozmyslem.

Zanechat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *