Ruční přepravní vozíky využijete při mnoha příležitostech ve skladech, prodejnách či jiných komerčních aktivitách. Ale můžete je využít i pro nekomerční oblast v podobě zájmových klubů nebo sdružení, kde potřebujete přepravovat těžké předměty.

Přepravní vozíky proč je koupit!

Velmi jednoduše konstruované vozíky s velkou pracovní plochou a možností přesahovat nákladem přes okraj ložné plochy. Základní ložná ploch vozíků je pak 74 x 48 x 83 cm, což přináší samotnému vozíku dostatečnou stabilitu i při manipulaci s vysokým nákladem včetně stohování přepravovaného materiálu.

Výhodou přepravního vozíku jsou i čtyři stabilní kola z toho dvě otočná. To vše pro velmi snadnou a rychlou hybnost do stran a skvělou jízdní vlastností i při plném zatížení. Přepravní vozík uveze až 150 kilo nákladu. Pro běžnou ruční horizontální manipulaci je opravdu dostatečné. Sklopná rukojeť vozíku umožňuje jeho velmi pohodlné skladování na velmi omezeném prostoru.

Poslední ale nikoliv v pořadí je jeho nízká hmotnost do deseti kilogramů. To vám umožní i jeho případné snadné přenášení na pracoviště, je-li to nutné.

Přepravní vozíky nejsou jediné položky v kategorii manipulační technika v e-shopu levne-naradi.cz. Velmi rozšířeným sortimentem jsou také rudly, které najdete za super ceny v široké škále použití.