Je jasné, že pokrok nezatavíš. Tak jak jdou dopředu technologie v oblasti elektroniky nebo automobilového průmyslu, stejné je tomu i v oblasti stavebnictví a to konkrétně v materiálech na obklady jak interiérových, tak i exteriérových. Právě tato oblast si zaslouží pozornost a to pro své zlepšené vlastnosti použitých materiálů, tak i velikosti samotných obkladů. Je pochopitelně věcí názoru, jak velké formáty obkladů jsou ty nejlepší. Ale trendy jsou jasné zvětšovat, zvětšovat, zvětšovat.

Velké obklady jsou opravdu velké

Je pochopitelné, že se rádi obklopíme pěknými věcmi a pokud jde o obklady, bez ohledu na jejich umístění, tak velké formáty jsou opravdu líbivé a současné technologické postupy nám mohou nabídnout rozměry až 300 x 150 cm. A to jsou opravdu úctyhodné rozměry obzvláště pro interiéry. Právě například koupelny. Velké obklady  působí opravdu skvěle a to jsme ještě nezmínili, že i když jde o tak rozměrné obklady můžeme dosáhnout tloušťky tohoto materiálu pouhých 6 mm.

Velké formáty obkladů také využijeme  v exteriéru na obklad budov, kdy kromě estetické stránky jistě velmi oceníme i snadnou údržbu těchto povrchů. Takže se nejedná jen o okrajovou záležitost, ale opravdu lze velké formáty využít jak v soukromém, tak i komerčním sektoru.  Podívejte se na některé ukázky jak tyto obklady mohou vypadat právě u vás.

mist-grey-00teknostone-softblack-01