Velkoformátová dlažba Ariostea

Obklady a dlažby v domě i exteriéru nás doprovázejí všude kam se podíváte. Správný výběr je pro každého nesmírně důležitý pro vytvoření příjemného prostředí, bez ohledu zda jde o exteriér či interiér, zda jde o soukromé nebo komerční prostory. Stále více zákazníku se přiklání k názoru, že cena nemá být prvním kritériem pro správný výběr.

Velkoformátová dlažba zajímavá volba

Co si lze představit pod pojmem velkoformátová dlažba můžete vidět na stránkách www.ariosteacz.cz . Jde o keramickou dlažbu s unikátními rozměry až 300 x 150 cm a můžete ji získat jíž od 6 mm tloušťky. Jde tedy takřka o nepřekonatelnou velkoplošnou dlažbu z kvalitního a trvanlivého keramického materiálu. Díky velkým formátům je celkový dojem výrazně estetičtější. Ve většině případů se tato velkoformátová dlažba volí ve velkých prostorech. Například dlažba v halách nebo také jako dlažba okolo bazénů.

Tento umělý materiál velmi kvalitně napodobuje přírodní, a to díky unikátní patentové technologii. Za pár hodin dokáže to co v přírodním procesu trvá tisíce let. Vzhledově však za přírodním materiálem vůbec nezaostává. Navíc mnohé vlastnosti jako je například takřka nulová nasákavost jsou přírodními materiály nedostižitelné. Také stojí za zmínku že tato velkoformátová dlažba je celoplošně stejně široká, což umožňuje snadnější položení. Pokračujeme-li ve výčtu „TOP“ vlastností jde také o extrémně kompaktní materiál a obrovskou možnost různorodosti ve struktůře.

Velkoformátová dlažba široký výběr možností

Keramická velkoformátová dlažba a její možnosti jsou takřka bez omezení, pokud budete vybírat, máte možnosti jak barevných odstínů, mnoha kolekcí, ale také rozměrů. Pokud máte zájem o tyto velké formáty, pak  je možné vybrat například CREMA MARFIL z těchto rozměrů: 300 x 150 cm, 300 x 100 cm, 150 x 150 cm, 150 x 100cm, 100 x 100 cm, 150 x 75 cm, 75 x 75 cm, 75 × 37,5 cm.

Tak neváhejte a Jděte do toho.ultra-marmi-crema-marfil-02