Ubytování Jeseníky tedy pokud jde o rekreaci, každý může volit trochu odlišný způsob ubytování, někteří volí hotel, jiní penzion či apartmán.U bytování v Jeseníkách ti je hlavně relax v přírodě a odpočinek od městských starostí.

Chata Fanynka Jeseníky

Pokud si opravdu potřebujete odpočinout od lidí pak máme řešení chata Fanynka je připravena poskytnout vám ubytování až pro šest osob. Jde o ubytování v osadě Filipovice. Ta se datuje od roku 1779. V současnosti jde především o rekreační záležitost, protože jde skutečně o odloučenou lokalitu pod Červenohorským sedlem. Ubytování ve Filipovicích má tudíž tu výhodu, že nepůjde o masovou rekreaci. Po vybudování nového ski-areálu pak jde především o zimní sezónu, i když i v ostatních ročních obdobích je tu opravdu krásně. V zimě si tedy užijete blízkého a kvalitního lyžování a po zbytek roku nádherné turistické trasy, nebo pouze posezení v opravdovém zbytku divoké přírody. Chata Fanynka vás nezklame a poskytne vám co pravá chata poskytovat má.

Ubytování s vlastním stravováním

Ubytování s možností vlastního stravování, posezení před chatou popřípadě domácí grilování. Tento typ ubytování ocení i ti, kteří hledají levné ubytování Jeseníky, chata nabízí cenu za noc za celý objekt a pokud vás přijede opravdu šest je cena lepší než lidová.