Sedací soupravy jsou nedílnou součástí našich domovů. Vždy usilujeme o to, aby byly co nejvíce přizpůsobeny našim potřebám, a tak hledáme a hledáme až najdeme tu co možná nejvíce vyhovující. Ale pojďme na to z druhé strany, tedy hledání bez kompromisu. Prostě vyberme sedací soupravu, která se přizpůsobí nám. Jde o variabilní sedací soupravy konkrétně s názvem Fantazie.

Variabilní sedací soupravy Fantazie

S dobrým nápadem přichází L.V. obchodní s.r.o., která nabízí unikátní možnost základní sedací soupravy s velkou variabilitou. Nabízí tedy základní díly, které pak sestavíte a přizpůsobíte přímo vašemu pokoji. Základní díl můžete získat v několika variantách, takže si dopředu můžete rozhodnout, za půjde o dvojsed nebo trojsed. Také je zde varianta, že můžete k sedací soupravě získat i křeslo ve stejném designu. Tento základní díl navíc můžete funkčně vybavit rozkládacím mechanizmem pro rozložení sedací soupravy na příležitostné nebo každodenní spaní.

Otomanová – rohová část sedací soupravy

Další kapitolou je rohová část sedací soupravy Fantazie, i zde máte možnost tuto část zařadit nebo vynechat. V této části je možné navíc vybudovat úložné prostory pro uložení ložních či jiných potřeb. Pokud máme zájem o klasický rohový díl, tak máme možnost také vybírat jak dle velikosti tedy „Velký roh“ nebo „Malý roh“ navíc male rohy je možné dále vybírat ve dvou variantách. Roh z kruhovou výsečí a roh z pravým úhlem.

Další funkční i estetické doplňky

Sedací soupravu lze pochopitelně rozšířit vloženými díly na požadovanou délku jednotlivých stran, můžete si zvolit područky ze tří variant a také zde najdete polohovatelné podhlavníky, které při svislé poloze dosahují výšky 98 centimetrů. Celkový počet kombinací  je až zarážejících 50.

Potahové látky sedacích souprav Fantazie

Samostatnou kapitolou sedacích souprav jsou pak potahové látky, jak v základním provedení, tak i teflonovém provedení, z imitace kůže nebo dokonce pravé kůže.  a barevná škále nezahrnuje pouze základní barvy, ale celou škálu odstínů.