Onyxové stěny jako luxusní dekorace vašeho domu. Jistě nepůjde o běžný doplněk vašeho domu, ale půjde spíše o exkluzivní výzdobu. Neodmítejte tento arcitektonický prvek apriory dopředu, ale nejprve si opatřete informace o tomto produktu. Onyx jako polodrahokam je opravdu pěkný kámen, který pokud použijeme na celou stěnu a ještě jej prosvětlíme, dosáhneme opravdu mistrovského výsledku v dané místnosti.
Prosvětlení dosáhneme buď přirozeným slunečním světlem, kdy právě lom slunečních paprsků v onyxu vytváří neopakovatelné a zároveň překrásné efekty, které se budou líbit nejen vám, ale také vašim návštěvám.

Polodrahokam jako mezistěna

Můžeme tedy onyxovou stěnu použít jako mezistěnu mezi dvěmi vnitřními prostory. Například kuchyni oddělit takovouto mezistěnou od jídelní částí místnosti, nebo pracovní část oddělit od obývací místnosti. Možností je opravdu mnoho.  Další možností je umístit polodrahokamy potažmo Onyxový kámen jako stěnu místnosti a prosvětlit jí LED technologiemi. Tím dosáhneme opravdu špičkového vzhledu vašeho domova. Polodrahokamy jsou opravdu exkluzivními materiály, podle toho je také nastavená cena daných stěn, ale vzhledem k stále rostoucí poptávce i zde dochází k snížení cen.

Onyx pro radost

Udělejte si radost i takovou věcí je-li ve vaši moci to udělat. Polodrahokamy můžete použít i jako obrazy v místnosti, je to sice netradiční, ale velmi pěkné a vkusné. Žijeme tu pro to aby byly uspokojeny naše potřeby a tužby a je-li naší radostí onyx rozhodně si ho pořiďme třeba i do intriéru.