V současné době je mnoho forem jak si zkrášlit bydlení. Tentokrát si ukážeme na možnosti obkladů a dlažeb bez ohledu na to zda jde o exteriér nebo interiér.

Základní požadavky jsou jasné, musí jít o kvalitní a trvanlivý materiál, který bude zároveň dobře reprezentovat. A pokud jde o to mít opravdu reprezentativní obklad nebo dlažbu, pak volte ručně zpracovaný kámen, který najdete například na stránkách orvi.com. Zde najdete přírodní kámen, který je vždy něčím obohacen.

Kámen s historickým aspektem

Jedna kolekce se věnuje možnosti navodit historický dojem kamene. Ta v sobě zahrnuje opravdu širokou škálu stylů opracování kamene. Pokud zvolíte některý styl z této kolekce můžete nabýt dojmu, že jste na zámku nebo někde v historických kulisách. Jedná se o opravdu exkluzivní zpracování kamene.

Kámen s intarzií

Další možností je přírodní kámen, který je je obohacen kovovými prvky s mnoha variantami uprav těchto prvků. Jedná se například o kamenné obklady s možností 3D efektu. Také je možnost ruční intarze kovovými prvky v několika barevných variantách. Je zde opravdu velká možnost výběru té správné varianty, která bude sedět přímo vám.