Držáky v automobilu

Všichni řidiči a uživatelé aut oceníte praktické držáky pro mobilní telefony a tablety nebo CD a DVD nosiče. Dnes je doba, kde se bez takových zařízení prakticky nikdo neobejde ani v autě. Správně upevněná mobily a tablety přispívají k bezpečnému provozu, mnohdy jde i hrozbu pokuty a ztráty bodů. Mobilní telefony neslouží pouze jako komunikační zařízení, ale také jako navigační přístroj, pro to potřebujete kvalitní držáky, aby byla navigace co nejvíce přístupná řidiči. Ostatní spolucestující zvláště pak děti využít držáky na tablety. Vaše děti tak udržíte i při dlouhých cestách, pokud je zaměstnáte pohádkou přehrávanou právě na tabletu zavěšeném v originálním držáku na tablety. Sem patří i protiskluzové podložky včetně těch na nejmodernějších bázich jako je technologie „silicon“, která umí udržet předměty i v šikmé poloze.

Hodiny a teploměry

Dalšími užitečnými vychytávkami jsou teploměry a hodiny v autě. Venkovní teplota, a její hodnota je obzvláště důležitá pří nízkých teplotách. Vždy je tak přehled o námraze či kluzké vozovce, a to ještě dříve než taková situace nastane. Instalací teploměru zvyšujete svou bezpečnost i bezpečnost celé posádky.

Vůně do auta – pouzdra a brašny v autě

Velmi širokou nabídku máme také v kategorii vůně a osvěžovače vzduchu. Vaše auto vždy bude mít velmi příjemné a voňavé ovzduší, cestování v něm bude pro všechny příjemné.

Dalšími doplňky jsou pouzdra a brašny pro auto a moto. A to včetně termo-tašek, které udrží potraviny příjemně vychlazené. Nejde jen o jízdu autem, ale také komfort takové jízdy, využijte všech možných doplňků a vychytávek pro vaši jak bezpečnou, tak i příjemnou jízdu. Více na stránkách levne-autodoplnky.cz

Jiné články z tematiky autodolpňky této firmy najdete v kategorii publikujeme na jejich stránkách.