Čalouněné postele jsou celkem běžným sortimentem v nábytkářském oboru. Převážně je známe z obchodu, kde jsou v nabídce čalouněné postele s úložnými prostory. Kde matrace je zabudována matrací. Což je celkem nevýhodné řešení. Ale L.V. obchodní s.r.o. nabízí daleko sofistikovanější řešení připraví pro vás základní postel s lamelovým roštem a možnosti úložného prostoru, a pak jen záleží na vás jakou matraci si pořídíte. A také životnost matrace bývá o poznání nižší než životnost postele. Kvalitní matrací doplníte kvalitní postel a to je přesně to co každý potřebuje.

Čalouněné postele vyberte si jak má vypadat.

Další výhodou čalouněné postele od této společnosti je fakt, že si můžete vybrat potahovou látku přesně podle svých představ včetně povrchové úpravy. Například potahové látky s teflonovou úpravou slouží k snížení rizika znečištění. A také široké barevné spektrum potahových látek vám umožní čalouněnou postel umístit prakticky kamkoliv, do jakéhokoli barevného prostředí, prostě nebudete dělat kompromis.

Další výhody čalouněné postele

V úvodu jsem se zmínili o úložných prostorech, které nabízejí útroby čalouněných postelí, ty se mohou hodit jednak pro uložení ložních věcí, ale také pro děti zde může být prostor pro uklízení hraček. Navíc do prostor pod postelí se nepráší a snižují se tím rizika alergií.
postel_calonena
Rozhodnutí je pochopitelně na vás, zda se rozhodnete pro klasické postele nebo si vyberete jednu z čalouněných postelí od tohoto dodavatele.