Pokud uvažujete o svém autě z času na čas je nutné uvažovat o elektrickém napájení vašeho auta, popřípadě pomůcek napájených právě z autobaterie. Do této skupiny pochopitelně patří každý, kdo se o své auto stará sám a nenechává vše na servise. Co vše nabízí levné autodoplňky se můžeme podívat spolu.

Nabíječka autobaterií

Nejběžnějším doplňkem v této oblasti jsou nabíječky, které zajistí obzvláště v zimních měsících aby baterie vašeho auta měla stále vysokou kapacitu a vy jste nastartovali i v nízkých zimních teplotách. Pokud se dostanete do potíží bez ohledu na to zda je zima či léto je vhodné doplnit svou výbavu startovacími kabely, které slabou baterii sice nenabijí, ale pomohou nastartovat vaše auto za pomoci ochotného motoristy.

Další auto elektro doplňky

Mezi elektro doplňky, které ocení každý kdo více jezdí patří bezesporu kompresor, ten jistě oceníte hlavně když zjistíte nízký tlak v pneumatikách v místě kde je daleko k benzínové pumpě. Nejčastěji jde o situaci, kdy použijeme rezervu, která byla pod autem hodně dlouho bez povšimnutí. Kompresor navíc můžeme použit také k nafouknutí člunů a jiných pomůcek pro letní rekreaci u vody.

Pokud jezdíte hodně a jste na cestách velmi pravidelně máme pro vás další typy jako jsou nabíječky telefonů, nebo dokonce ledničky, klimatizace, měniče napětí a vysavače. Takové pomůcky nejsou nepostradatelné, ale rozhodně vám zpříjemní cestu a pobyt na cestách.

Autoelektrika pro milovníky

V neposlední řadě jsou zde ještě milovníci aut pro ně je připraveno něco navíc. Přeměňte svou nudnou palubní desku novými palubními přístroji, pořiďte si originální klaksony nebo houkačky či si vybavte svého miláčka sirénou.

Vše za skvělé ceny.